ads

خرداد ۵, ۱۳۹۷

فیجت اسپینر چیست؟ یک گجت چرخنده که خیلی زود معروف شد

فیجت اسپینر
Rate this post

فیجت اسپینر جزو وسایلی بود که خیلی خیلی سریع به محبوبیت رسید و امروز افراد زیادی از آن به عنوان سرگرمی استفاده می‌کنند. اما کاربرد این وسیله دقیقا چیست؟ تقریبا از ماه اردیبهشت بود که در وب سایت‌های خارجی کم کم اخباری درباره یک وسیله سه پره به گوش رسید که می‌توانست با سرعتی بسیار بالا در دست کاربر بچرخد. این وسیله خیلی زود معروف شد، چون برخلاف آن چیزی که به نظر می‌رسد کاربرد اصلیش تفریح و سرگرمی عنوان نشده بود!

استرس‌زدایی با فیجت اسپینر

گفته شده بود استفاده از فیجت اسپینر سبب از بین بردن استرس می‌شود. کاربران به همین دلیل و از طرفی به خاطر جالب و سرگرم‌کننده بودن این وسیله خیلی زود به آن روی آوردند. این نخستین وسیله کوچکی نیست که می‌‌چرخد، اما تفاوت اصلی آن سرعت چرخش بسیار بسیار بالاست. این وسیله خیلی زود به صورت گسترده محبوب شد، اما بیشتر از اینکه استرس را از استفاده‌کنندگان آن رفع کند، برای برخی افراد دیگر استرس و ناراحتی به وجود آورد!

فیجت اسپینر

به عنوان نمونه معلم‌ها در مدارس مقاطع پایین مناطق و کشورهای مختلف، مدتی است از دست دانش آموزان خود عاصی شده‌اند. دانش آموزان بازیگوش فیجت اسپینر را با خود به مدرسه برده و سر کلاس، به جای گوش دادن به حرف‌های معلم با آن بازی می‌کنند.

فیجت اسپینر

بعد از اشباع شدن بازار با فیجت اسپینرهای عادی، برخی شرکت‌ها اسپینرهای بلوتوثی را نیز ارائه کردند که با اتصال به آن به استفاده از گوشی سرعت چرخش و تعداد دفعات مشخص می‌شود. متاسفانه چند خبر مبنی بر انفجار فیجت اسپینرهای بلوتوثی در نقاط مختلف به گوش رسیدند که این موارد نیز استرس‌زا به نظر می‌رسند. در هر صورت، بعید به نظر می‌رسد استرس‌زدا بودن، به جز یک تبلیغ چیز دیگری باشد و کاربرد این وسیله فقط همان سرگرمی و تفریح است.

happy wheels game

ارسال یک دیدگاه.

*