ads

خرداد ۵, ۱۳۹۷

قابلیت های اضافه شده به بروزرسانی جدید بیت تورنت همگام ساز

قابلیت های اضافه شده به بروزرسانی جدید بیت تورنت
Rate this post

بیت تورنت یک بروزرسانی برای هماهنگ کننده فایل خود با نام “BitTorrent Sync” منتشر کرده که با بالا بردن ورژن آن به ۲٫۳ چند قابلیت جدید به این سرویس محبوب و پرطرفدار اضافه کرده است. یکی از این ویژگی ها توانایی اضافه کردن رمزگذاری بر روی پوشه ها است.

همگام ساز بیت تورنت به کاربران اجازه می دهد تا فایل های خود را توسط شبکه محلی یا اینترنت از یک دستگاه به دستگاهی دیگر انتقال دهند. از جمله ویژگی های دیگر همگام ساز ۲٫۳ پوشه های رمزگذاری شده می باشد. این قابلیت سه کلید را در زمان رمزگذاری روی پوشه ارائه می دهد. کلید خواندن-نوشتن (Read-Write) به کاربر اجازه دسترسی و تغییر محتوای پوشه را می دهد، در حالیکه کلید تنها-خواندن (Read-Only) به کاربر فقط اجازه رمزگشایی و دسترسی فایل را می دهد. همچنین کلید رمزنگاری (Encryption) نیز به یک کاربر اجازه می دهد تنها تصویری کلی از فایل ها را مشاهده کند و هیچگونه دسترسی مستقیم به فایل ها را ارائه نمی دهد.

این کمپانی اینگونه این سه بخش موجود در قابلیت جدیدش را شرح می دهد :

” کلید Read-Write. این کلید به کاربر همتا اجازه می دهد علاوه بر دسترسی به قابلیت های دو کلید دیگر یعنی تنها-خواندن و رمزنگاری بتواند فایل های موجود در پوشه موردنظر را نیز تغییر بدهد. این کلیدها با حرف D شروع می شوند.

کلید Read-Only. این کلید نیز به کاربر اجازه می دهد بتواند پوشه موردنظر را رمزگشایی کرده و فایل های همگام سازی شده در آن را دریافت کند. این کلید نیز نیز با حرف E نمایش داده می شود.

کلید Encrypted. این کاربر نیز به کاربری که امکان دسترسی اش فعال شده اجازه می دهد تا بدون امکان رمزگشایی یا تغییر فایل های پوشه، تنها آپدیت ها را دریافت کند. حرف نمایانگر این کلید نیز F می باشد.”

از قابلیت های افزوده شده دیگر در نسخه ۲٫۳ می توان به توانایی اجرای برنامه به عنوان یک سرویس در ویندوز اشاره کرد که اجازه می دهد برنامه حتی زمانی که دستگاه وارد حساب سایت نشده است اجرا شود. نسخه اندرویدی این نرم افزار نیز به کاربران اجازه می دهد تا فایل های دیتای برنامه را از گوشی به کارت حافظه انتقال دهند.

برای دانلود :
پایان نامه پردازش ابری
پایان نامه شبکه های کامپیوتر
پاورپوینت رایانش ابری – Cloud Computing
happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*