ads

خرداد ۳۰, ۱۳۹۷

قابلیت های جالب موجود در آپدیت جدید تلگرام

قابلیت های جالب موجود در آپدیت جدید تلگرام
Rate this post

تلگرام در ماه گذشته همزمان با اعلام اینکه تعداد کاربران فعال ماهانه سرویس خود به ۱۰۰ میلیون نفر رسیده از یک بروزرسانی با قابلیت های جدید خبر داد. هم اکنون زمان ارائه این بروزرسانی فرا رسیده و ویژگی های جدید عمدتاً مربوط به سوپرگروه ها است. بدون شک تلگرام هربار و با عرضه هر بروزرسانی کاربرانش را با فراهم کردن ابزارهای کاربردی جدید غافلگیر کرده است که خود نشان از حرفه ای بودن این مجموعه دارد.

در گذشته سوپرگروه می توانستند حداکثر ۱۰۰۰ نفر عضو داشته باشند اما با انتشار این آپدیت از هم اکنون این رقم ۵ برابر شده و به ۵۰۰۰ نفر رسیده است. علاوه بر این دیگر مدیران هر گروهی قادر خواهند بود بدون نیاز به هیچگونه کارهای اضافی نسبت به تبدیل گروه خود به سوپرگروه اقدام کنند. همچنین از این پس مدیران گروه نیز بصورت خاص در بخش اعضای گروه لیست می شوند و کاربران قادر به تشخیص و مشاهده ادمین ها می باشند.

قابلیت های جالب موجود در آپدیت جدید تلگرام

یکی از قابلیت های جالب دیگر در این نسخه Pin Messages یا همان پیام های سنجاق شده است. با استفاده از این ویژگی کاربردی مدیران گروه قادر خواهند بود به کلیه اعضای گروه خبرهای مهم را انتقال دهند. این پیام در بالای صفحه چت نمایش داده شده و حتی در صورتیکه کاربران گروه را خاموش (Mute) کرده باشند نیز اطلاعیه ای برایشان نمایش داده خواهد شد.

ویژگی دیگر این بروزرسانی که از این پس بسیار گسترده خواهد شد تبدیل کردن حالت گروه ها به عمومی است. یعنی مدیران گروه می توانند یک آدرس کوتاه همچون telegram.me/publictestgroup برای گروه خود بسازند و هر کاربری که از این لینک خاص وارد گروه شود قادر خواهد بود کل تاریخچه پیام ها را نیز مشاهده کند. تلگرام همچنین از ابزارهای قوی و مفیدی برای مقابله با پیام های اسپم و ارسال کنندگان آن فراهم کرده است. با استفاده از این قابلیت جدید می توانید به سرعت کلیه پیام های یک شخص در گروه را حذف نموده و همچنین او را بلاک و ریپورت کنید.

این ویژگی های جدید هم اکنون در اروپا و آمریکا در دسترس است اما هنوز به دلیل برخی مشکلات از جمله اسپم به خصوص در بعضی از کشورهای آسیایی ارائه نشده است. این کمپانی در نظر دارد با تقویت الگوریتم ضد اسپم خود نسبت به گسترش ارائه این قابلیت ها در کشورهای بیشتر اقدام کند. همچنین منتظر بروزرسانی های جدید تلگرام در همین ماه باشید!

برای دانلود :
برنامه ارسال تیلیغات انبوه در تلگرام
دانلود لیست تمام شماره موبایل های فعال ایرانی در تلگرام
پولگرام (برنامه کسب درآمد با موبایل)
happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*