ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

قدم های لنوو برای ارائه گوشی هوشمند منعطف / برانگیختن اعجاب همگان در نمایشگاه لنوو

Flexible-displays
Rate this post

طی مراسم لنوو که اخیرا در سان فرانسیسکو برگزار شد، این شرکت از دو دستگاه رونمایی کرد که البته هنوز تبدیل به محصول نشده و طرح های اولیه از محصولات آتی خلاقانه لنوو محسوب می شوند.در این برنامه Meghan McCarthy شخصیت محبوب تلویزیون در حالی یک گوشی هوشمند در دست داشت که پیشتر به صراحت اعلام کرده بود لباسی که برتن کرده فاقد هرگونه جیب است!
حین نگاه متعجبانه حاضرین در مراسم که کنجکاوانه میخواستند بدانند وی گوشی را کجا قرار می دهد، وی گوشی را طی یک چشم برهم زدن دور مچ خود بست و صفحه نمایش به طور کامل دور دست وی خمیده شد.

Smartphone-turns-into-a-wearable-device.jpg

علاوه بر آن و یک تبلت نیز در دست داشت که مجددا با اعجاب همگان، آن را از وسط تا کرده و درست مانند یک گوشی هوشمند از آن استفاده کرد.
لنوو بعد از نمایش این موارد تصریح کرد که تولید چنین دستگاه هایی صرفا وابسته به صفحه نمایش خمیده نبوده و نیازمند تولید قطعات داخلی است که تماما قابلیت تا شدن داشته باشند.

Lenovo-shows-off-a-sign-of-things-to-come-with-a-flexible-smartphone-and-tablet.jpg Tablet-folds-to-become-a-phone.jpg

نکته ای که اینجا وجود دارد این است که تمام چیزی که در مراسم مشاهده شد ظاهری از دستگاه بود و این احتمال وجود دارد که دستگاه دیجیتالی در کار نبوده و آن ها تنها یک ماکت باشند! اما بعید به نظر می رسد که لنوو با آبروی خود بازی کند، پس شاید نه به زودی ولی در آینده ای نچندان دور شاهد تولید چنین دستگاه هایی از سوی لنوو خواهیم بود.

مطالب مرتبط:

دانلود جزوه و نمونه سوالات انتقال حرارت پیشرفته

حل تمرین مکانیک و کنترل در رباتیک کریگ

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*