ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

قوی ترین برنامه نوت برداری برای اندروید و iOS

برنامه نوت برداری
Rate this post

کاربرد یک برنامه نوت برداری برای دانشجویان بسیار زیاد است. به خاطر کاربرد هر برنامه یادداشت برداری، افراد مجبورند چندین اپلیکیشن را در کنار یکدیگر نصب کنند، به همین دلیل نوشته‌های آن‌ها در چند جا ذخیره شده و مدیریت آن‌ها سخت می‌شود. همچنین ممکن است دانشجویان نیاز داشته باشند تا نوت‌های خود را بر روی کامپیوتر و یا لپ تاپ نیز ببینند. Evernote یک برنامه نوت برداری بسیار قدرتمند است که کاربران را از نصب هر اپلیکیشن دیگر بی‌نیاز می‌کند. همچنین می‌توان آن را بر روی هر پلتفرمی نصب کرد و از هر جا به یادداشت‌های خود دسترسی داشت.

برنامه نوت برداری حرفه‌ای و پیشرفته Evernote

مهمترین مزیت برنامه نوت برداری Evernote امکان استفاده از آن بر روی گوشی، تبلت و کامپیوتر و لپ تاپ است، چون برنامه آن برای اندروید، iOS و ویندوز و مک وجود دارد. بعد از نصب برنامه، هر کاربر برای خود یک حساب کاربری می‌سازد و بعد از نوشتن متون و یادداشت‌های خود آن را در سیستم کلاد Evernote ذخیره می‌کند. در ادامه نسخه مرتبط با این نرم افزار را باید بر روی تبلت و کامپیوتر نصب کرد و این بار به محض باز کردن برنامه، به جای ایجاد یک حساب کاربری جدید به حساب ایجاد شده قبلی لاگین کرد.

برنامه نوت برداری

بعد از این کار، در عرض چند ثانیه تمامی نوشته‌ها در دستگاه جدید نیز در دسترس خواهد بود. در حالت عادی برای استفاده از برنامه نوت برداری Evernote نیازی به اتصال به اینترنت نیست، مگر اینکه بخواهید از هر سیستم به یادداشت‌های خود دسترسی داشته باشید.

برنامه نوت برداری

امکان دسته‌بندی و مرتب کردن نوت‌ها ویژگی دیگر Evernote است. هر یادداشت در برنامه Evernote دارای محدودیتی خاص است، اما به این معنی نیست که به محض نوشتن چند کلمه حجم آن پر می‌شود. چون در یادداشت‌های درون Evernote می‌توان عکس، فیلم، ویدیو و هر چیزی دیگری قرار داد و به نوشته متصل کرد، ممکن است محدودیت آن یادداشت خیلی زود پر شود، اما تنها در صورت قرار دادن متن شاید بتوان چند ده هزار کلمه در یک فایل نوشت و نیازی به تقسیم متون نخواهد بود.

برای دانلود Evernote برای اندروید و یا iOS رو نام آن کلیک کنید.

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*