ads

خرداد ۵, ۱۳۹۷

لایگر، جانوری هیبریدی و بزرگترین در گربه‌سانان

لایگر
لایگر، جانوری هیبریدی و بزرگترین در گربه‌سانان 5.00/5 (100.00%) 1 vote

لایگر را باید به عنوان بزرگترین گربه‌سان نام ببریم ک عظمت زیادی دارد. این جانور دورگه یا همان هیبریدی در واقع از جفت‌گیری بین دو حیوان متفاوت حاصل می‌شود. اگر شیر نر و ببر ماده‌ با یکدیگر جفت‌گیری کنند لایگر با آن هیکل عظیم‌الجثه‌اش به دنیا می‌آید. نام این جانور نیز از ترکیب اسم شیر (Lion) و ببر (Tiger) گرفته شده است.

ویژگی‌های لایگر

لایگر از نظر ظاهری شبیه به یک شیر بزرگ است که همانند ببر بر روی بدن آن خطوطی به صورت راه راه وجود دارد. این حیوان دو رگه در طبیعت بسیار کمیاب است و بیشتر انسان‌ها در محیط های آزمایش شده و تحت محافظت آن را به کمک جفت‌گیری شیر و ببر تولید می‌کنند. آن ها بیشتر در جنگل گیر هندوستان یافت می‌شوند. شیرها اغلب به صورت گروهی زندگی می‌کنند و آن ها را به عنوان حیواناتی اجتماعی می‌شناسند، اما لایگر جانوری گوشه‌گیر است.

لایگر (

رشد این حیوان همینطور به صورت مستمر ادامه پیدا می‌کند، تا جایی که حیوان دیگر نمی‌تواند وزن بالای بدنش را تحمل کند! یک نکته مهم دیگر این است که لایگر دارای جنس نر نابارور است، اما جنس ماده معمولا امکان بارور شدن دارد. پیشنهاد می‌کنیم با کمی جستجو در اینترنت، ویدیوهای مربوط به این حیوان عظیم‌الجثه را مشاهده کنید.

happy wheels game

1 نظرات

  1. آرگان
    پاسخ دادن

    خوب بود اتفاقی از گوگل اومدم اینجا ولی خوب بود برای دوستم فرستادم اونم دنبالشه اونم بیاد ببینه

    ممنون که سرعت سایتتون بالاست برای این تو خیلی از سایتا رفتم ولی سرعت سایتشون بد بود خداروشکر که راحت چیزی که میخواستم پیدا کردم

    ممنون

ارسال یک دیدگاه.

*