ads

خرداد ۳۰, ۱۳۹۷

چرا باید یک لپ تاپ مک (لپ تاپ شرکت اپل) بخریم؟

ویژگی‌های مک
Rate this post

درست است که تعداد نرم افزارهای ویندوز بیشتر بوده و نبود برخی نرم افزارها برای سیستم عامل کامپیوتری اپل ممکن است آزاردهنده باشد، اما در عوض خرید یک مک بوک مزایای خاص خود را دارد. به عنوان نمونه برخلاف ویندوز مک سیستم عاملی نیست که به صورت پشت سر هم با نمایش دادن ارورهای مختلف حالت آزاردهنده به خود بگیرد. در این سیستم عامل در غالب مواقع فرض بر این گذاشته شده که هر چیزی بطور درست پیش می‌رود، پس نیاز به تذکر دادن پشت سر هم به کاربر نیست.

ویژگی‌های مک

به عنوان نمونه در زمان اتصال یک موس بدون سیم به سیستم خود، دیگر پیامی مبنی بر اتصال صحیح موس دریافت نخواهید کرد. در حالت کلی فقط زمانی در مک پیامی از سیستم عامل دریافت می‌کنید که کاری به طور صحیح پیش نرود و مشکلی وجود داشته باشد. دقیقا به همین دلیل است که سادگی در استفاده از رابط کاربری یکی از اصلی‌ترین تاکیدهای سیستم عامل کامپیوتری اپل است.

ویژگی‌های مک

بیشتر افرادی که با کارهای ویرایش اعم از ویرایش موزیک و یا ویدیو و عکس سر و کار دارند به سراغ مک می‌روند. پس برای افرادی که می‌خواهند از لپ تاپ خود به صورت عادی و برای نرم افزار متداول استفاده کنند به هیچ عنوان خرید مک بوک توصیه نمی‌شود.

happy wheels game

ارسال یک دیدگاه.

*