ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

مزیت شغل های مربوط به حوزه فناوری اطلاعات چیست؟

it tech (2)
مزیت شغل های مربوط به حوزه فناوری اطلاعات چیست؟ 5.00/5 (100.00%) 1 vote

فناوری اطلاعات و کامپیوتر امروز حرف اول و آخر را می‌زنند. به عنوان نمونه به هر رشته‌ دانشگاهی که وارد بشوید، به شما خواهند گفت برای موفقیت بیشتر باید کار با نرم افزارهای تخصصی بیشتری را یاد بگیرید. همین موضوع نشان‌دهنده گستردگی فناوری اطلاعات و ریشه دواندن آن در تمامی زمینه‌ها است. این گستردگی سبب شده بازار کار خوبی در رشته های مربوط به فناوری اطلاعات پیدا شود.

مزیت مشاغل IT

در حوزه آی تی یا همان فناوری اطلاعات مشاغل زیادی رشد کرده و استارتاپ های زیادی شروع به کار کرده‌اند. در صورت داشتن ایده‌ های نو می‌توان در این زمینه‌ ها در آمدهای بسیار زیادی کسب کرد. دانستن همین موضوع کافی است که اغلب ثروتمندترین مردان دنیا همه در حوزه آی تی فعالیت می‌کنند. مرد شماره یک ثروتمندان دنیا یعنی بیل گیتس موسس مایکروسافت، شرکت خالق سیستم عامل ویندوز و دیگر نرم افزارهای بسیار کاربردی همچون آفیس است.

it tech (1)

مرد دوم ثروتمندترین افراد دنیا جف بزوس است. او مالک آمازون، بزرگترین فروشگاه اینترنتی دنیاست. در لیست ثروتمندترین افراد دنیا نام‌های دیگر همچون مارک زاکربرگ (موسس فیس بوک) و دیگر افرادی به چشم میخورد که همگی در این زمینه ها فعالیت داشته‌اند.

با این حال در صورت داشتن یک شغل کارمندی در حوزه آی تی در آمد شما کف خواهد بود! به عنوان نمونه در حال حاضر یک موسس عمران و یا مکانیک و شیمی در آمد بسیار بیشتری در مقایسه با یک مهندس آی تی دارد. اما مزیت شغل های مربوط به این حوزه بیشتر باز بودن دست فرد برای نشان دادن توانایی های خود و ایده پردازی است تا به این ترتیب در آمد بیشتری کسب کند.

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*