ads

خرداد ۵, ۱۳۹۷

مصاحبه با یکی از کاربران برتر گوپاس،علی جافرنوده

sd
مصاحبه با یکی از کاربران برتر گوپاس،علی جافرنوده 4.82/5 (96.47%) 17 votes

خودتان را معرفی کنید.

به نام خدا، اینجانب علی جافرنوده، 22 ساله، دانشجوی ترم 8 رشته مترجمی زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی و در دانشگاه پیام نور بندرترکمن مشغول به تحصیل هستم.

 

چه مدت در گوپاس فعالیت دارید؟

بنده در ۵ بهمن ۱۳۹۲ فعالیت خود را در این وب سایت آغاز کردم و انگیزه ی زیادی برای فعالیت جدی در آن داشتم و این سایت یکی از معدود سایت هایی بود که احساس می کردم می توانم در آینده درآمد خوبی از طریق فروش فایل هایم داشته باشم و خدا رو شکر تا به حال درآمد خوبی با حمایت شما داشته ام.

 

فایلهای خود را در چه زمینه ای و چگونه می سازید؟

همه فایل های بنده در زمینه زبان انگلیسی می باشد. منابع ارشد زبان و پاسخ کتاب کار مجموعه های آموزشی زبان انگلیسی، بیشترین آمار فایل های بنده را تشکیل می دهند. آن دسته از کتاب هایی که قابلیت جستجو دارند و در این سایت بارگذاری کردم را چند سال پیش از وب سایت های خارجی دانلود کرده بودم که سایت های آنها، به دلیل نقض قوانین کپی رایت بسته شدند. کتاب های پاسخ کار هم در اینترنت موجود است ولی نه به طور مستقیم بلکه همه آنها را از کتاب های کمک راهنمای آن جدا می کنم و در سایت قرار می دهم. تمام فایل های بنده، دانلودی هستند و توسط شخص بنده ساخته نشده اند.

 

توجه : آقای جافرنوده کتابهای انگلیسی را ترجمه کرده و یا پاسخ تمرینهای کتب انگلیسی آن را در سایت برای فروش قرار می دهند.

 

آمار فروش فایلهای شما در گوپاس چگونه است؟

در اوایل کار، یعنی از بهمن 92 ،درآمد بسیار ناچیزی داشتم. این وضعیت تا خرداد 93 ادامه داشت تا اینکه بعد از امتحانات پایان ترم، فرصت پیدا کردم و فایل های بیشتری را در سایت قرار دادم. اولین درآمد خوب من مربوط به ماه تیر بود که تقریبا 30000 تومان برداشت کردم. مرداد و شهریور هرکدام بین 40 تا 45 هزار تومان بود و خدا رو شکر، مهر و آبان، در آمدم به بالای 70هزار تومن رسید. مهمترین درسی که از این سایت گرفتم، صبر بود. وقتی شما فایلی رو در این سایت قرار می دهید، نباید انتظار داشته باشید که فردا یا پس فردا به فروش برسه. باید کمی صبر پیشه نمود و توکل به خدا.

 

از چه طریق فایلهای خود را تبلیغ می کنید؟

بنده از طریق وبلاگ خود ( در راه ترجمه)  به نشانی alijafarnode.mihanblog.com ، محصولات خود را تبلیغ می کنم. البته هنوز نیمی از فایل های آپلود شده ام در گوپاس را در وبلاگم قرار نداده ام که ان شاء ا… بزودی همه آن ها را قرار خواهم داد. چند مورد از فایل هایم را در فیس بوک هم قرار داده بودم. ولی به من ثابت شد که آن دسته از فایل هایی که در گوپاس قرار دادم و همزمان در وبلاگم هم تبلیغ کردم، فروش قابل توجهی داشته است نسبت به فایل هایی که بدون تبلیغ آن ها صرفا در گوپاس گذاشته ام. پس اولین اقدام بعد از قرار دادن فایل در گوپاس، تبلیغ آن هاست.

 

برای افزایش بیشتر فروش فایلهای خود چه برنامه ای دارید و تیم مدیریت گوپاس چه کمکی می تواند به شما بکند؟

اولین برنامه بنده این است که آن دسته از فایل هایی که در گوپاس قرار داده ام اما تبلیغ نکرده ام را در وبلاگم قرار بدهم. البته بعد از امتحانات دی ماهJ. دیگر اینکه قصد دارم فایل های بیشتری رو در سایت قرار بدهم که به نظرم مورد نیاز و کاربردی است. کتاب های زیادی هست که باید در این وب سایت قرار بدهم، اما بعضی از کتاب هایم از مرز 50 مگابایت می گذرد یعنی بعضی از فایل هایم در حدود 130 مگابایت می باشد که اگر در گوپاس قرار بدهم یقین دارم به فروش خواهند رسید. از تیم مدیریت گوپاس تقاضا دارم استثنائاتی را برای بعضی از کاربرانی که درآمد خوبی در سایت دارند قائل شوند البته نه به مقدار زیاد، مثلا در حدود 2 یا 3 کتاب. و یا اگر مقدور نیست، راهکاری پیشنهاد کنند که بتوانم کتابی در اندازه بالا رو به زیر 50 مگابایت برسانم. بنده نرم افزارهای زیادی رو امتحان کردم اما نتیجه ای در پی نداشت. آن چند کتاب بنده که حجم بالایی دارند، اسکن شده هستند و می دانم که می شود به زیر 50 مگابایت رساند اما نمی دانم چگونه.

در پایان از تیم پرکار و فعال مدیریت گوپاس نهایت تشکر را دارم و آرزوی پیشرفت هر چه بیشتر شما و وب سایت گوپاس را دارم.
پیروز و موفق و سربلند باشید.

علی جافرنوده 21 آذر 1393

 

 برای تشکر از این کاربر فعال و عزیز، مبلغ 25 هزار تومان ( قابل برداشت از حساب ) به حساب ایشان واریز شد.

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

1 نظرات

ارسال یک دیدگاه.

*