ads

خرداد ۵, ۱۳۹۷

مصاحبه خواندنی با برنده مسابقه ۳ سالگی گوپاس

مصاحبه با برندگان گوپاس
مصاحبه خواندنی با برنده مسابقه ۳ سالگی گوپاس 5.00/5 (100.00%) 1 vote

 لطفا خودتون رو معرفی کنید.ا

به نام خدا، من سمیه صحرائی فرد هستم کارشناس ارشد اصلاح نباتات از دانشگاه زنجان، افتخار آشنایی با سایت گوپاس را دارم.

با گوپاس چگونه آشنا شدید و چه مدت در گوپاس فعالیت دارید؟

حدود ۳ سال هست که با این سایت آشنا هستم چیزی که باعث شد تا من فایلهای خود را در سایت گوپاس قرار دهم، sms تبلیغاتی بود که چند سال پیش دریافت کردم و فهمیدم که ایده بسیار جالبیه که فایلهای خودم رو بتونم در اینترنت قرار بدم طوری که همه دانشجوها بتونن استفاده کنند و خودم هم از این طریق کسب درآمد کنم. تعداد فایلهایی که آپلود کردم بسیار کم بود ولی با تموم شدن دوران تحصیلم فرصتی ایجاد شد که فعالتر بشم و البته به دوستان زیادی هم این سایت رو معرفی کردم.

انتظار داشتید در مسابقه ویژه ۳ سالگی گوپاس برنده بشید؟ چه حسی دارید از اینکه در مسابقه برنده شدید؟

نه ولی خوشحال بودم از اینکه در یک مقطع زمانی کوتاه تعداد زیادی فایل تونستم آماده کنم و البته جشنواره گوپاس نیز انگیزه مضاعفی ایجاد کرد و از این بابت خیلی خوشحالم.

برای شرکت در مسابقه، چه تعداد جزوه آپلود کردید و این جزوه ها عمدتا مربوط به چه رشته ای هستند؟

۱۸ جزوه و البته تعداد زیادی فایل دیگر آپلود کردم که عمدتا مربوط به رشته تحصیلی خودم یعنی اصلاح نباتات و کشاورزی برای مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بود.

جزوه هاتون رو به چه نحوی آماده میکنید و در گوپاس به فروش میگذارید؟

از بین جزوه هایی که دارم تمیزترین و کاملترینشون رو انتخاب کردم و چون اسکنر در دسترس نداشتم به کمک دوربین عکاسی از این جزوات عکس تهیه کردم و پس از انتقال به صفحه word فایلها را به صورت pdf ذخیره کردم.

به چه طریقی فایلهاتون رو تبلیغ می کنید و  آیا برای افزایش درامد خود از فروش فایلهاتون برنامه ای دارید؟

 جزوه های خیلی زیادی دارم که میتونم ازشون استفاده کنم بعضی از اونها نیاز به اصلاحات و دوباره نویسی دارند که بعد از انجام این کار میتونم تعداد بیشماری جزوه و گزارشکار در آینده وارد سایت نمایم. سایت گوپاس رو به عنوان یک مرجع فروش فایل به همه دوستانم معرفی میکنم والبته توضیحات کامل و کافی در مورد هر فایل در فروش بیشتر فایل خیلی موثر هست که من هم سعی میکنم اینگونه عمل کنم.

و سخن آخر

مطمئنا همه دانشجوها در زمان تحصیل فایلها و پروژه های بسیار ارزشمندی تهیه میکنند ولی پس از اینکه آن واحد درسی را پاس کردند این فایلها فراموش می شوند در صورتی که با قرار دادن هر فایل ارزشمندی در اینترنت می توان آن را در اختیار سایر دانشجوها قرار داد که به نوعی به انتشار علم نیز کمک میکند. در آخر از تمامی تیم گوپاس تشکر میکنم و آرزوی موفقیت برای همه کاربران عزیز دارم

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

2 نظرات

ارسال یک دیدگاه.

*