ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

معرفی اپلیکیشن / Handcent SMS بهترین اپلیکیشن برای جایگزینی Message پیشفرض گوشی

Handcent SMS
معرفی اپلیکیشن / Handcent SMS بهترین اپلیکیشن برای جایگزینی Message پیشفرض گوشی 5.00/5 (100.00%) 1 vote

اپلیکیشن پیشفرض گوشی های اندرویدی، امکانات بسیار پایه ای و کمی را به ما ارائه می کند، جدای این موضوع که ظاهری بسیار ساده و خشک داشته و کاربر از کار کردن مداوم با آن خسته می شود.این ظاهر ساده همیشه همراه کاربران خواهد بود از آنجائیکه حتی با عوض کردن گوشی نیز این ظاهر اغلب تغییر چندانی نکرده و همان ظاهر خشک و غیرقابل تعویض پیشین را خواهد داشت.اما Handcent SMS به شما این امکان را خواهد داد تا ظاهر اپلیکیشن را برای خود سفارشی سازی کنید، جدای این موضوع که امکانات زیادی برای انجام اعمال پیامرسانی به شما خواهد داد.
دارا بودن تم هایی متنوع و بسیار زیبا، محافظت از اس ام اس ها با رمز عبور و… از جمله امکانات بی شمار این اپلیکیشن بشمار می روند.

Handcent SMS شما را قادر می سازد تا ظاهر پیامرسان خود را اعم از صفحه لیست پیامک ها و همچنین هر گفتگو به تفکیک سفارشی سازی کرده و به دلخواه خود آن ها را ویرایش نمائید.

photo_2016-07-06_15-48-14

تغییر فونت، رنگ هر بخش اعم از پس زمینه، رنگ باکس و متن و… همه و همه قابلیت تغییر را دارند.از دیگر امکانات فوق العاده این اپلیکیشن می توان به قابلیت بلاک کردن پیام های شماره های مورد نظر اشاره کرد تا دیگر در زمان ارسال پیام توسط آن ها نوتیفیکیشنی دریافت نکنید، مانند پیام های تبلیغاتی.این دسته از پیام ها از شماره های مشخص شده با رنگ مشکی نمایش داده می شوند.

photo_2016-07-06_15-48-22
همچنین با استفاده از Popup مسیج این اپلیکیشن در هر منویی از گوشی که قرار داشته باشید و یا حتی در زمانی که صفحه نمایش گوشی خاموش است صفحه ای کوچک در مقابلتان باز شده و این امکان را به شما می دهد تا به سرعت به مسیج ارسال شده پاسخ دهید.

photo_2016-07-06_15-48-19

تهیه نسخه پشتیبان، ارسال زمانبند پیامک و… از دیگر امکانات زیاد Handcent SMS بشمار می آیند.

فایل های مرتبط:

کسب درامد با بیت کویین

حل تمرین های کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی (تشنه لب)؛ فصل سوم

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*