ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

معرفی بهترین اپلیکیشن ویرایش حرفه‌ای ویدیو برای موبایل

ویوا ویدیو
معرفی بهترین اپلیکیشن ویرایش حرفه‌ای ویدیو برای موبایل 5.00/5 (100.00%) 1 vote

طی چند سال گذشته، اپلیکیشن های بسیار زیادی برای ویرایش عکس هم برای سیستم عامل اندروید و هم برای سیستم عامل ios معرفی شده است. با این حال کمتر شاهد ارائه ابزارهای حرفه‌ای برای ویرایش ویدیو بوده‌ایم. اما یک اپلیکیشن بسیار قدرتمند سال‌ها است عصای دست کاربران حرفه‌ای همچون ورزشکاران و دیگر افراد نیازمند به ویرایش ویدیو شده است.

با Viva Video حرفه‌ای عمل کنید

Viva Video اپلیکیشنی بسیار قدرتمند و حرفه‌ای برای ویرایش ویدیوها است که برای دو سیستم عامل اندروید و آی او اس عرضه شده است. در این برنامه می‌توان به صورت نامحدود به ویرایش ویدیو پرداخت. مثلا می‌توان تکه‌ هایی از ویدیوهای مختلف را از یکدیگر جدا کرد و در نهایت آن‌ها را به هم چسباند تا یک کلیپ حرفه‌ای ایجاد شود. می‌توان حین گذر از یک قسمت به قسمت دیگر یک افکت جالب قرار داد که سبب حرفه‌ای تر شدن ویدیو می‌شود.

ویوا ویدیو

همچنین می‌توان با Viva Video بر روی ویدیوی نهایی موزیک قرار داد. افزایش و کاهش سرعت پخش ویدیو تنها یکی دیگر از ده‌ها قابلیت ویژه و عالی برنامه Viva Video است. متاسفانه نسخه موجود در فروشگاه گوگل پلی و اپ استور دارای محدودیت است و نمی‌توان از تمامی قابلیت های آن استفاده کرد، مگر اینکه با پرداخت هزینه نسخه پریمیوم Viva Video را تهیه کنید.

happy wheels game

ارسال یک دیدگاه.

*