ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد به مدتی بسیار محدود تمدید شد

انتخاب رشته
Rate this post

دانشگاه آزاد در مقایسه با دانشگاه سراسری مدت زمان بیشتری را برای انتخاب رشته داوطلبان هم در مقطع کارشناسی و هم در مقطع کارشناسی ارشد در نظر می‌گیرد. در ابتدا، تا پایان روز پنجشنبه بیست و ششم مرداد به داوطلبان کنکور کارشناسی سال ۹۶ اجازه انتخاب رشته داده شده بود، اما این زمان مجددا تمدید شد تا داوطلبان ورود به دانشگاه فرصت بیشتری برای انتخاب رشته بر اساس تغییرات جدید دفترچه داشته باشند.

تا انتهای مرداد ماه فرصت باقی است

بر اساس گفته‌های معاون آموزشی دانشگاه آزاد، انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ در روزهای سی‌ام و سی و یکم مرداد ماه مصادف با روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری امکان‌پذیر خواهد بود. البته این تمدید مهلت بدون دلیل نبوده است. به خاطر چندین تغییر که در بعضی ظرفیت‌های پذیرش رشته‌های پزشکی ایجاد شد، دانشگاه آزاد تصمیم گرفت برای انتخاب رشته مدت زمانی بیشتر در اختیار داوطلبان قرار دهد.

یکی دیگر از دلایل تمدید، درخواست متقاضیان از روابط عمومی دانشگاه آزاد بوده است. بسیاری از افراد نتوانسته‌اند در موعد مقرر پیشین نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند، به همین دلیل برای انتخاب رشته به زمان احتیاج داشتند. باید بدانید این مهلت مجدد به منظور انتخاب رشته، هم برای رشته‌های پزشکی و هم غیر پزشکی در نظر گرفته شده است.

happy wheels game

ارسال یک دیدگاه.

*