ads

خرداد ۳۰, ۱۳۹۷

نام ۴۷ موسسه غیر قانونی اعزام دانشجو به خارج مشخص شد

دانشگاه
Rate this post

درس خواندن در خارج از کشور ارزوی تعداد زیادی از دانشجویان است. آن‌ ها دوست دارند در بهترین و معتبرترین دانشگاه های دنیا به علم اندوزی پرداخته و مخصوصا با فرهنگ سایر کشورها آشنا بشوند. افزایش درخواست ها به این منظور مخصوصا طی چند سال گذشته سبب شده افراد زیادی به قصد سودجویی، به صورت غیر قانونی اعلام کنند قادر هستند دانشجویان را به خارج از کشور ارسال کنند.

فهرست شرکت های مجاز به روز شد

فهرست شرکت های معتبری که دانشجویان می‌توانند برای سفر به خارج از کشور به آن‌ ها اعتماد کنند آپدیت شد. اکنون فهرست ۸۷ موسسه و شرکت لغو مجوز شده اعزام دانشجو و ۱۵۱ موسسه مجاز اعزام دانشجو به خارج به تازگی در دسترس عموم قرار گرفته است. شرکت‌ هایی که نامشان در این لیست به عنوان لغو مجوز شده آمده است دیگر اجازه ندارند در زمینه کاری مورد ادعای خود به دانشجویان سرویس بدهند.

در بین این ۸۷ شرکت، در حال حاضر ۲۹ موسسه تا اطلاع ثانوی تعلیق شده و همچنین ۴۷ شرکت غیر قانونی اعلام شدند. بهتر است دانشجویانی که مدتی است به فکر رفتن به خارج از کشور هستند اطلاعات خود در این زمینه را همیشه به روز نگه دارند تا با مشکل مواجه نشوند. 

افرادی که دوست دارند در خارج از کشور درس بخوانند و به این منظور از طریق شرکت های اعزام دانشجو اقدام می‌کنند، بهتر است پیش از هر کاری نخست دانشگاه معتبری را از روی لیست اداره دانش آموختگان وزارت علوم برگزیده و در ادامه به لیست موسسات خدماتی اعزام مجاز و غیر مجاز که در وب سایت اداره بورس دانشجویان خارج وزارت علوم منتشر شده بروند. آدرس اینترنتی این مرکز: http://scholarship.saorg.ir

happy wheels game

ارسال یک دیدگاه.

*