ads

خرداد ۵, ۱۳۹۷

نتایج کنکور کارشنی ارشد سال ۱۳۹۶ سرانجام اعلام شد

کنکور
Rate this post

بعد از گذشت مدتی طولانی از زمان برگزاری آزمون و انتخاب رشته، در نهایت نتایج کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۶ منتشر شد. در ابتدا قرار بود راس ساعت ۲۰:۰۰ روز جمعه دهم شهریور نتایج بر روی وب سایت سازمان سنجش قابل مشاهده باشند، اما با کمی تاخیر، در ادامه اعلام شد اعلام نتایج به ساعات انتهایی همین روز موکول شده است. در نهایت همه داوطلبان در شب گذشته توانستند نتیجه کار خود را ببینند!

کارنامه‌ها در دوشنبه منتشر خواهند شد

به گفته رییس سازمان سنجش و آموزش کشور، در روز دهم شهریور ماه نتایج آزمون ارشد دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد و داوطلبان با مراجعه به وب سایت این سازمان هم‌اکنون قادر به مشاهده نتیجه هستند. البته قرار شده از ساعت هجده روز دوشنبه سیزدهم شهریور ماه یک کارنامه متشکل از رتبه داوطلب و همچنین آخرین رتبه پذیرفته شده در سهمیه بر روی وب سایت منتشر شود که کاربران با مراجعه به پرتال رسمی به نشانی Sanjesh.org قادر به مشاهده نتیجه خواهند بود.

در کنکور کارشناسی ارشد سال جاری، هشتصد و هفتاد و هشت هزار و دویست و پنجاه و سه نفر ثبت نام کرده و در نهایت هفتصد و هفت هزار و شصت و سه داوطلب در سر جلسه آزمون حضور پیدا کردند.

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*