ads

خرداد ۵, ۱۳۹۷

نکات فروش- روشهای بازاریابی فایلها‎

UConegy
نکات فروش- روشهای بازاریابی فایلها‎ 5.00/5 (100.00%) 1 vote
دوستان عزیز سلام 

اگر فروشنده فایل در گوپاس هستید با این روشها، رایگان و با صرف کمترین زمان میتونید برای فایلهاتون بازاریابی کنید: 

 * وبلاگ/وبسایت: اگر وبسایت دارید با قراردادن لینک فایلهایی که در گوپاس آپلود کردید اونها رو معرفی کنید. اگر وبسایت ندارید می تونید در کمتر از چند دقیقه با عضویت در سایتهای وبلاگدهی، یک وبلاگ برای بازاریابی فایلهاتون بسازید. 

 * انجمنهای گفتگو: انجمنهای گفتگو به سایتهایی که گفته میشه که افراد با عضویت در اونها می تونن با افراد دیگه در زمینه های مختلف تبادل نظر کنن. فقط کافیه در گوگل بنویسید “انجمنهای گفتگو” تا لیستی بلندبالا از این سایتها رو مشاهده کنید. با عضویت در این سایتها و معرفی فایلهایی که در گوپاس به فروش گذاشتید می تونید فروش فایلهاتون رو بطور چشمگیری افزایش بدید.

 * دوستان: هرجا که هستید دانشگاه، محل کار یا در جمعهای دوستانه شما می تونید فایلهاتون رو به شیوه های مختلف معرفی کنید. در گفتگوهای دوستانه و ارتباط کلامی، نصب آگهی در مکانهای پررفت و آمد مثل انتشارات یا بیلیوردهای دانشگاه و هر روش خلاقانه ای که به ذهنتون میرسه میتونید فایلهاتون رو معرفی کنید تا لذت فروش پی در پی فایلهاتون رو حس کنید. 

 * تلگرام: تلگرام بدون شک در اکثر گوشیهای هوشمند ما ایرانیها وجود داره و هرروز مطالب کانالها و گروهها رو دنبال می کنیم. پس چه خوب که از این فرصت بهینه استفاده کنیم. یعنی اینکه شما هم میتونید برای معرفی و افزایش فروش فایلهاتون کانال یا گروه بزنید یا در گروههایی که عضو هستید فایلهاتون رو معرفی کنید. علاوه بر معرفی فایلهاتون در تلگرام، شما می تونید از این طریق در زمینه ای که تخصص دارید مشتری جمع کنید. 

 * اینستاگرام: اینستاگرام مکان مناسبی برای شماست که بتونید مخاطب فایلهای خودتون رو پیدا کنید. شما می تونید با راه اندازی یک پیج در اینستاگرام و معرفی فایلهای خود در این پیج به سراغ فالوو کردن و ارسال پیام به کاربرانی کنید که در پیجهای دانشگاهی و مرتبط با رشته شما حضور دارند. به این ترتیب شما فایلهای خود را به انبوهی از افرادی معرفی خواهید کرد که به فایلهای شما ممکن است نیاز داشته باشن

 

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط