ads

اردیبهشت ۵, ۱۳۹۷

وزیر ارتباطات دولت دوازدهم، جوانی متولد دهه ۶۰ با اهداف والا

۲۵۴۳۹۷۳
Rate this post

در دولت دوازدهم شاهد تغییری بسیار جالب هستیم. این بار یک جوان ۳۶ ساله تبدیل به وزیر یکی از مهمترین وزارتخانه‌های کشور شده است. اقای محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات بوده و تصمیم دارد به دنیای آی تی در ایران سر و سامان ببخشد.

برنامه‌های محمد جواد آذری جهرمی

محمدجواد آذری جهرمی جوان متولد ابتدای دهه شصت است و تنها ۳۶ سال سن دارد. اون مدرک دکترای خود را در رشته مهندسی برق از دانشگاه صنعت آب و برق کسب کرده است و وی را باید جوانترین وزیر دولت دوازدهم خطاب کنیم. البته ایشان با وجود جوان بودن، بدون سابقه نیست و از سال ۱۳۸۸ یعنی ۸ سال پیش، در وزارت ارتباطات پست‌های مدیریتی گوناگونی داشته است.

این فرد به مدت ۶ سال در سمت مدیر کل سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بوده است. آقای جهرمی همچنین ۲ سال جزو هیات مدیره شرکت رایتل بوده است. داشتن سابقه عضویت در هیات مدیره شرکت زیرساخت از دیگر موارد پررنگ در کارنامه مدیریتی وی است.

اصلاح تعرفه‌های اینترنت یکی از اولویت‌های وی است. رفع فیلتر شبکه‌های اجتماعی که می‌توان از آن‌ها به صورت مفید استفاده کرد نیز در برنامه‌های ایشان قرار دارد، هر چند برای اجرایی شدن چنین مواردی باید سازمان‌ها و ارگان‌های دیگری هم اظهار نظر کنند.

happy wheels game

ارسال یک دیدگاه.

*