ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

پرده برداری از گوشی هوشمند منعطف لنوو در کنفرانس IFA

lenovo flexible smartphone
پرده برداری از گوشی هوشمند منعطف لنوو در کنفرانس IFA 5.00/5 (100.00%) 1 vote

مدتی قبل و در جریان رویداد Lenovo Tech World که در سانفرانسیسکو برگزار گردید، اتفاقات جالبی مشاهده شد! در میانه های برنامه مجری در حالی ناگهان ایستاده شروع به صحبت کردن با گوشی هوشمند خود نمود که بعد از اتمام مکالمه کوتاهش، گوشی را به صورت دستبند و به سرعت دور دست خود پیچید!همچنین در ادامه به استفاده از یک تبلت پرداخته و سپس آن را از وسط تا کرد.
این محصولات در واقع طرح مفهومی از یک تبلت و یک گوشی هوشمند با نمایشگر منعطف محصول لنوو بودند که این گونه به نمایش گذاشته شدند.اما اکنون با انتشار یک ویدئوی رسمی تبلیغاتی از این کمپانی چینی، گویا به زودی شاهد گوشی قابل انعطاف Lenovo خواهیم بود.

نسل جدید دستگاه های همراه هوشمند با ویژگی های جدید

در این ویدئو تبلیغاتی یک لپ تاپ Lenovo Yoga جدید، نوع جدیدی از صفحه کلید و از همه مهمتر یک گوشی با نمایشگر قابل انعطاف و یک تبلت تاشو وجود داشته که در نگاه اول چشمان هر بیننده ای را خیره می کنند.تا پیش از این تنها سامسونگ و ال جی مدعی کار کردن بر روی گوشی های منعطف با قبلیت تا شدن بودند، اما از قرار معلوم لنوو بدون سر و صدا و در خفا پروژه قدرتمند خود را شکل داده و اکنون نیز آن را به مرحله نهایی و در واقع عرضه رسمی رسانده است.
اگر همانند ما با شنیدن این خبر شوق و ذوق کرده و برای مشاهده این محصول خارق العاده بی طاقت شده اید، باید بدانید که باید تا ۳۱ آگوست (۱۰ شهریور ماه) ، یعنی دو هفته دیگر صبر کنید تا زمان رسمی نمایشگاه فرا برسد.

فایل های مرتبط:

رزومه انگلیسی حرفه ای

نمونه فرم رزومه

حل تمرین های کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی (تشنه لب)؛ فصل سوم

 

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*