ads

خرداد ۳۰, ۱۳۹۷

چند بازی موبایلی پرطرفدار برای تقویت هوش

چند بازی موبایلی پرطرفدار برای تقویت هوش
Rate this post

قصد داریم چند بازی پرطرفدار که برای تقویت هوش کاربران نیز مفید هستند برای شما معرفی کنیم. این بازی ها هم در قالب نسخه اندروید و هم نسخه ویندوز فون تولید شده اند و تمامی کاربران می توانند آنها را در دستگاه موبایلی خود داشته باشند.

این بازی ها علاوه بر لذت بخش بودن نیاز به هوش زیاد همراه با تمرکز بالا دارد و برای کسانی که این دست بازی ها را ترجیح می دهند مناسب است. 

 

۴۵۸۷

۱- در بازی که در تصویر بالا ملاحظه می کنید بایستی خانه هایی با اعداد یکسان را در کنار هم قرار دهید و کم کم با پیشروی در این بازی اعداد داخل خانه ها نیز افزایش می یابند.

حتما این نکته را در نظر داشته باشید که برای اجرای این بازی به اندروید ۲.۳ و بالاتر و یا ویندوزفون ۸ به بالاتر نیاز دارید. این بازی فکری مدتها شما را سرگرم می کند و در عین سادگی آن می تواند یک بازی محبوب برای شما باشد.

دانلود با حجم ۲ مگابایت برای ویندوزفون

دانلود با حجم ۱ مگابایت برای اندروید

 

۲۵۶۹۸۴۴

۲- دومین بازی بازی aa است که شامل مراحلی است که در هر مرحله با یک دایره سیاه رنگ که شامل انشعاباتی است روبرو می شوید که این دایره در حال چرخش است و شما باید با تمرکز بالا به این دایره شلیک کنید و نباید ضربه ارسالی شما به انشعابات برخورد کند. این بازی حدود ۶۰۰ مرحله را شامل می شود.

دانلود با حجم ۳ مگابایت برای ویندوزفون

دانلود با حجم ۵٫۴ مگابایت برای اندروید

 

۶۹۴۵۷۸۸۸

۳- و سومین بازی، بازی flappy bird که یکی از جذاب ترین و سخت ترین بازی های موبایلی محسوب می شود. در بازی فوق باید یک اردک را از موانع و لوله های موجود به سلامت عبور دهید و در هز مرحله با توجه به امتیاز کسب شده جوایزی در قالب برنز، نقره، طلا و پلاتینیوم به شما تعلق می گیرد.

دانلود با حجم ۴ مگابایت برای ویندوزفون

دانلود با حجم ۲ مگابایت برای اندروید

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

1 نظرات

  1. اختراع
    پاسخ دادن

    واقعا خوب بود ،، البته دوباره باید بررسیش کنم

    سایت جالبی دارید لینکتونو برای چندتا از دوستام فرستادم بدردشون میخوره ،، ممنون

ارسال یک دیدگاه.

*