ads

خرداد ۳۰, ۱۳۹۷

یک توصیه به تمامی خریداران فایل

یک توصیه به تمامی خریداران فایل
یک توصیه به تمامی خریداران فایل 5.00/5 (100.00%) 2 votes

 

دوستان خوب که تمایل به خرید فایل از گوپاس رو دارید، همیشه توجه داشته باشید که فایل یا فایلهایی که قصد خرید اونها رو دارید، بعنوان یک فایل راهنما و آموزشی در نظر بگیرید، فایلهایی که دانش و توانمندیهای شما رو پیرامون رشته ای که در حال تحصیل هستید افزایش میده

اگه از این زاویه نگاه کنید شما می تونید با خرید فایل، یک پروژه قوی، یک امتحان موفق، یک ارائه درسی عالی رو برای خودتون رقم بزنید چرا که شما همزمان از اندوخته های علمی خودتون که در کلاس درس از استاد آموختید و تلفیق اون با دانش و اطلاعاتی که از فایل خریداری شده کسب نمودید برای پروژه، برای امتحان، برای ارائه کلاسی استفاده کردید.

اما اگر زاویه دید خودتون رو متمرکز براین کنید که خرید فایل، صرفا ارائه اون به استاد و اخذ نمره قبولیه این نوع دیدگاه، دیدگاه غیرقابل قبول و نادرستی است.

اساس پدید اومدن سایت گوپاس این هست که بتونیم از طریق اینترنت فضایی فراهم کنیم که این فضا به رشد علمی کشور عزیزمون کمک کنه، اگر در نقطه ای از جغرافیای ایران عزیز، امکانات آموزشی و یا اساتید خوب و حاذق در دسترس نیست دانشجویان بتونن یه واسطه خدمات گوپاس به همدیگه کمک کنن. اگر دانشجویی در یک دانشگاه خوب و مطرح و با سطح علمی بالا مشغول به تحصیل هست بتونه دانش، اطلاعات و توانمندیهایی که کسب کرده در اختیار دانشجویانی قرار بده که موفق به ورود به این دانشگاهها نشدند اما مشتاق به آموختن هستند. دانشجوی دانشگاه سراسری، دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور یا دانشگاهای غیرانتفاعی فرقی نمیکنه همگی بواسطه گوپاس میتونن به مهارت و دانش خودشون اضافه کنند.

بنابراین توصیه اکید میکنیم که از فایل های گوپاس برای ارتقا سطح علمی خودتون بهره ببرید نه برای اخذ نمره قبولی.

گوپاس سایت تجارت فایل نیست چرا که علم و دانش فروختنی نیست. هزینه ای که برای دانلود فایل پرداخت میکنید هزینه زحمات و ساعتهایی است که صاحب فایل برای آن اختصاص داده که این هزینه در قبال زحمات این عزیزان بسیار کم و ناچیز است.

دوستان خوبم در نظر داشته باشید گوپاس کمک به رشد سطح علمی کشور ماست و در همین راستا ما تلاش میکنیم که فقط و فقط کاربرانی بتونن در گوپاس فایل آپلود کنند که هدفشون با هدف گوپاس مطابق باشه و اجازه فعالیت به سودجویانی که با سرقت فایل های علمی دیگران به فکر منفعت طلبی خود هستند نمیدیم. گوپاس به شدت به کیفیت فایلها توجه داره و از همین رو تمامی فایلها پس از آپلود مورد بررسی قرار میگیره

چه خوب که شما خریدار عزیز نیز با ما همگام باشید. همواره با این دیدگاه که خرید فایل میتونه به افزایش دانش و سطح توانمدیهای شما کمک کنه اقدام به خرید فایل کنید.

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*