ads

خرداد ۳۰, ۱۳۹۷

چگونه آنتی ویروس اورجینال را بشناسیم؟

چگونه آنتی ویروس اورجینال را بشناسیم؟
Rate this post

امروزه نرم افزارهای بسیاری را در حوزه های مختلف در سطح بازار نرم افزار شاهد هستیم که هریک با قیمت های متفاوت عرضه می شود و حتی می توان یک نرم افزار را با چندین قیمت مختلف در بازار یافت نمود.

حال در این آشفته بازار نرم افزار ، گاهی ممکن است نتوانیم اصل بودن نرم افزار را تشخیص دهیم و با پرداخت مبلغ نرم افزار اورجینال یک نرم افزار تقلبی را خرید نماییم.

برای تشخیص اصل بودن یک نرم افزار بهترین راه حل آن است که کد مندرج روی محصول را در وب سایت شرکت سازنده آن بررسی نماییم و به این ترتیب اگر نرم افزار ما اصل باشد سایت موردنظر کد آن را تایید خواهد نمود و در صورت عدم تایید کد وارد شده از سوی شرکت سازنده می توان به تقلبی بودن آن پی ببرید.

نکته دیگر این است که هنگام خرید نرم افزار از فروشنده بخواهید تا نحوه اجرا و رجیستر نمودن نرم افزار را به شما آموزش دهد و شما را از سایتی که نرم افزار را رجیستر می کند آگاه سازد. در صورتی که آدرس سایت ارائه شده توسط فروشنده علاوه بر داشتن نام سایت و پسوند انتهایی آن حاوی کلمات دیگری نیز بین این ها باشد(مثلا eset.cn.com) سایت مذکور تقلبی است و در غیر این صورت(مثلا آدرسی همانند eset.com.cn ) می توانید به اصل بودن سایت محصول خریداریتان مطمئن باشید و نرم افزار خود را در آن سایت رجیستر نمایید.

 

دوستان همراه با گوپاس از شما دعوت میکنم برای دانلود مقالات با موضوع امنیت و آنتی ویروس ها به این لینک ها مراجعه نمایید.

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*