ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

چگونه با حرکات کششی قد بلند تر شویم

قد بلند
چگونه با حرکات کششی قد بلند تر شویم 5.00/5 (100.00%) 1 vote

چگونه با حرکات کششی قد بلند تر شویم

به دنبال روش هایی برای قد بلند شدن هستید؟ میخواهید ورزش های کششی خاصی را برای قد بلند تر شدن انجام میدهید؟ میخواهید قبل از اینکه به یک بزرگسال تبدیل شوید رشد خود را افزایش دهید؟  پس با ما همراه باشید.

برخی از حرکات که به شما در رشد طولی کمک میکنند که ورزش های زیر از این جمله هستند:

۱- کشش پایه

روی زمین یا یک صطح صاف بنشینید و پاهای خود را دراز کنید سپس با انگشتان دست خود انگشتان پای خود را لمس کنید. پای خود را کاملا صاف نگه دارید و خم نکنید و تا جایی که توان دارید خود را به سمت جلو بکشید. در حدود یک دقیقه در این حالت بمانید و سپس با ریلکسیشن و آرامش دست ها و بالا تنه خود را به عقب بکشید تا به حتالت عادی نشتن بازگردید.

قد بلند

قد بلند

 

۲-حرکت پل

روی سطح صاف دراز بکشید و دست های خود را به پاهای خود بزنید و سپس بالا تنه خود را بالا ببرید. در حدود یک دقیقه در این حالت بمانید. سپس به آرامی باسن و بالا تنه خود را پایین بیاورید.

 

۳- حرکت کبری

به وی شکم بر زوی زمین دراز بکشید دست های خود را تکیه گاه بدن خود کنید و الا تنه خود را بالا بکشید و پاهای خود را جفت کنید و تا حدود یک دقیقه در همین حالت بمانیید. سپس آرام دست های خود را خم کنید و به صورت کامل روی زمین داز بکشید.

 

۴- حرکت کشش تهیگاه

یک پای خود را جلو و یک پای خود را عقب و در یک خط راست قرار داده و پای جلویی را تا نیمه خم کنید. پای پشتی را بکشید. این حرکت را دوباره با جا به جا کردن موقعیت پاهای خود انجام دهید.

 

توصیه های جانبی: شنا کردن به اقزایش طول قد شما و چربی سوزی کمک میکند زیرا شنا کردن به کشش بازو و ران ها و شاق پای شما کمک میکند. در زمانی که ورزش میکنید از خوردن غذاهای نا سالم امتناع کنید. به مقدار کافی آب بنوشید و در حدود شش تا هشت ساعت بخوابید.

با این توصیه ها و این حرکات ورزشی در دوره یک هفته الی یک ماه میتوانید تغییر طول قد خود را به طور قابل ملاحظه ای احساس کنید.

مقالات مرتبط:

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*