ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

چگونه بفهمیم از فیسبوک کسی بلاک شده‌ایم؟

۱q
Rate this post

فیسبوک به صورت طبیعی چنین امکانی به ما نداده و مسلما در آینده هم نخواهد داد. ولی اگر شک دارید شخص خاصی شما را در فیسبوک بلاک کرده، چند راه برای تیدیل شک خود به یقین دارید.
۱-وارد فیسبوک خود شوید. در کادر جست‌و‌جو اسم شخص مورد نظر خود را وارد کنید. اگر اسم‌های دیگری ظاهر شدند ولی از آن فرد خبری نبود، احتمال بلاک شدن شما بالاست. ولی هنوز ۱۰۰درصد نیست.
۲- اگر با شخص مورد نظر قبلا در فیسبوک گفت‌و‌گو یا به اصطلاح چت کرده‌اید، به سراغ چت‌های خود بروید و گفت‌و‌گو با آن شخص را پیدا کنید. اگر دیگر امکان جواب دادن به آن نباشد و قسمت مربوط به جواب دادن شما غیر‌فعال باشد می‌توان نتیجه گرفت بلاکتان کرده!
۳- از یکی از دوستان مشترک خودتان با آن شخص بخواهید که به صفحه فیسبوک او برود و چک کند که آیا او هنوز هم در فیسبوک صفحه خود را دارد یا خیر. چون ممکن است شخص مورد نظر شما را بلاک نکرده باشد بلکه به طور کل فیسبوک خود را پاک کرده باشد!
اگر جواب مثبت بود و شخض مورد نظر شما هنوز هم در فیسبوک فعالیت داشت از دوست خود بخواهید آدرص صفحه آن شخص را برای شما بقرستد. مثلا آدرسی مثل: facebook.com/reza.king65
حالا وارد فیسبوک خود شوید، آدرسی که از دوستتان گرفتید را بالای مرورگر وارد کنید. اگر صفحه شخص مورد نظر ظاهر نشد یعنی شما بلاک هستید.توجه کنید که این روش، از دو روش قبلی مطمئن‌تر است و جوابی که می‌گیرد با احتمال بسیار بالایی قابل اطمینان است.

لینک مرتبط:

انتشار یک ویروس ناشناس در فیسبوک

انتشار عمومی اطلاعات دومیلیون کاربر در پی حمله هکرها به فیسنما

برای دانلود:

آموزش قدم به قدم فیسبوک

خودآموز فروش محصول از طریق فیسبوک

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*