ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

چگونه رتبه الکسای سایت خود را ارتقا دهیم؟

alexa
Rate this post

کافیست در گوگل عبارت : بهبود رتبه الکسا ” را جست و جو کنید تا با انبوهی از روش های کاربران اینترنت آشنا شوید.بسیاری از وبمسترها رتبه الکسا را معیار قابل قبول و معتبری برای ارزش گذاری سایت خود پنداشته و از هر شیوه ای ( صادقانه یا فریبکارانه ) برای این هدف استفاده می کنند.

گرچه استفاده از عبارت ” افزایش رتبه الکسا ” در میان کاربران اینترنت و صاحبان سایتها و وبلاگها رایج شده اما باید متذکر شد که هرچه رتبه الکسا کمتر باشد اعتبار و ارزش بیشتری خواهد داشت.به عنوان مثال سایت گوگل با رتبه الکسای 1،بهترین رتبه را در میان کل سایتهای اینترنتی جهان دارد.

کاهش رتبه الکسا : خوب یا بد؟
عملکرد سایت الکسا به این گونه است که آمار بازدیدکنندگان سایت شما،مدت زمان آنلاین بودن هر بازدیدکننده، و تعداد صفحات بازدید شده توسط آنها را در هر روز محاسبه کرده و به آمار میانگینی دست پیدا می کند که طبق آنها،رتبه سایت شما را در بین سایر سایتها تعیین می کند.
بدیهی است که هر چه رتبه الکسای سایت بهتر باشد ( کمتر باشد ) نشانگر محبوبیت بیشتر در میان کاربران اینترنت داشته و از بازدیدکننده های بیشتر پرده بر می دارد.پس می توان نتیجه گرفت که بهبود رتبه الکسا امر مهم و مفیدی بوده و تنها بحث بر چگونگی روش بهبود این رتبه می باشد.

بهبود رتبه الکسا با تقلب
وبمسترهای زیادی هستند که به موفقیت یک شبه تمایل داشته و از روش های نادرستی برای کاهش سریع رتبه الکسای سایت خود استفاده می کنند.استفاده از نرم افزارهایی که بازدیدکننده هایی غیر واقعی به سایت ارسال می کنند،استفاده از تبلیغات popup و روش هایی از این قبیل که بازدیدکننده واقعی را جذب سایت نمی کند.گرچه در کوتاه مدت این روشها جواب داده و بهبود چشمگیری را در رتبه الکسا حاصل خواهد شد اما بدون شک در صورت قطع این تبلیغات، به علت عدم محبوبیت واقعی در میان کاربران،به سرعت رتبه سایت افزایش پیدا کرده و این تغییرات سریع رتبه و بازدیدکننده ها سبب توجه موتور گوگل به این سایت شده و دردسرهایی برای ان ایجاد خواهد کرد.

راه حل صحیح برای بهبود رتبه الکسا
یکی بهترین راههای بهبود رتبه الکسا در کوتاه مدت و بدون هزینه،استفاده از سایتهای تبادل بازدید می باشد.این سایتها به صورت مرور خودکار یا مرور دستی،کاربرانی واقعی را به سایت شما هدایت می کنند؛طوری که غالباً سبب می شود کاربران به گشت و گذار در سایت شما خواهند پرداخت.
گرچه می توان در این سایتها با پرداخت هزینه بازدیدکننده های سایت خود را افزایش داد اما برای جذب بازدیدکننده به سایت شما،نیاز است تا شما نیز از سایتهای دیگران بازدید کنید.استفاده از این روش،علاوه بر اینکه توسط گوگل مجاز شمرده می شود،بازدیدهای کاملاً واقعی را برای شما به ارمغان می آورد و رتبه الکسای سایتتان را بهبود می بخشد و به هر تعداد ساعت در روز که در این سایتها فعال باشید،به همان تعداد بازدید کننده به سایت شما هدایت می شود.

4262_959

سایت تبادل بازدید مورد اعتماد
یکی از بهترین و بزرگترین سایتهای تبادل بازدید، سایت Alexa Boost Up می باشد که تعداد بالای کاربران و سیستم بازدید و کاربری بی نظیر آن،تمام نیاز وبمسترها به بازدیدکننده را تامین می کند.
از ویژگی های این سایت می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1-عضویت آسان و رایگان
2-فعالسازی لینک در همان لحظه
3-عدم محدودیت در تعداد لینکهای شما
4-امکان تعیین سقف بازدید روزانه برای هر لینک
5-انجام بازدیدها توسط کاربران
6-بازدیدهای 40 ثانیه ای
7-ارجاع به سایت شما از موتور جست و جو

مراحل عضویت و فعالیت در این سایت:
۱- نخست لازم است در سایت الکسا بوست آپ عضو شوید.(روی لینک زیر کلیک کنید)

www.alexaboostup.com

۲- سپس در صفحه باز شده لینک عضویت را مانند تصویر زیر انتخاب کنید:
۳- در مرحله بعد همانطور که مشاهده می‌شود حداقل اطلاعات از شما درخواست شده است که باید آنها را وارد نمایید:
۴- سپس فرم را ارسال کنید، برای شما یک ایمیل فعال‌سازی ارسال خواهد شد که با کلیک بر روی لینک آن عضویت شما در سایت تایید خواهد شد.
۵- قبل از آن که به حساب کاربری خود وارد شوید، درصورتی‌که از مرورگر فایرفاکس استفاده می‌کنید، لازم است افزونه «تولبار الکسا» را بر روی فایرفاکس نصب کنید و درصورت تمایل افزونه «اسپارکی»، که در زیر می‌توانید این دو افزونه را دریافت و نصب کنید:
• Alexa Toolbar
• Sparky Plugin
6- پس از نصب این دو افزونه لازم است یک بار مرورگر را مجدد راه اندازی کنید تا افزونه‌ها فعال شوند. اکنون وارد حساب کاربری خود بشوید. با توجه به این که سایت Alexa Boost Up نیازمند مدیریت یک سربرگ از فایرفاکس است شما باید مجوز نمایش پاپ آپ را به این سایت بدهید.
۷- در مرحله بعد جهت ثبت آدرس سایت خودتان، در فیلد مربوط آدرس را وارد کنید و ضمن زدن تیک فعال بودن آن کلید Save را بفشارید.

شروع کار با Alexa Boost Up و بهبود رتبه الکسا
اکنون – یا هر دفعه که قصد کسب امتیاز را دارید – با کلیک بر روی کلید “Launch Autosurf Booster” سیستم به طور خودکار شروع به باز کردن یک سربرگ جدید می‌کند، بعد از چند لحظه خودکار آن را بسته و سربرگ جدید دیگری باز می کند و شما می‌توانید به کارهای خود برسید.
پس از تنها یک روز شما شاهد کاهش رتبه الکسای سایت خود خواهید بود. و به مرور این جایگاه بهبود خواهد یافت. این آموزش را به دیگر وب مسترها نیز بدهید، مطمئناً پس از مدتی تعداد کاربران ایرانی حاضر در این سایت افزایش خواهد یافت که به بالا رفتن راندمان این سایت برای ما ایرانیان منجر خواهد شد.

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*