ads

خرداد ۳۰, ۱۳۹۷

چگونه هر آنچه که میخواهیم را به دست آوریم

هر آنچه که میخواهیم
چگونه هر آنچه که میخواهیم را به دست آوریم 5.00/5 (100.00%) 1 vote

شما از زندگی خود چه میخواهید؟ شهرت، اعتبار ، پول ، محبوبیت، زیبایی، خانه زیبا، شغل خوب. حالب است که بدانید مفغز بشر به گونه ای طراحی شده که بتواند هرآنچه که میخواهد به دست آورد. چرا شما نباید عینا آن چیزی را که میخواهید را به دست آورید؟ چه چیزی مانع پیشرفت شما و رسیدنتان به رویاهایتان میشود؟ آرزو های شما از طریق بیان کردن و خواستن آن ها به عنوان یک رویا برآورده نمیشوند. شما باید باور داشته باشید که هرآنچه که میخواهیم با اندکی تلاش (گاهی هم تلاش بسیار و یا حتی بدون زحمت) به دست می آیند.

۱- خواسته های خود را ارزیابی کنید

اولین قدم برای خوشبختی این است که بدانید از زندگی چه میخواهید. ما فقط درباره خواستن صحبت نمی کنیم. ما درباره قانون گذاری ، برنامه ریزی و تاش و به دست آوردن نتیجه پایانی مینویسیم. خود را در یک موقعیت خاص و ویژه تصور کنید. اینکه بگویید من پول فراوانی میخواهم چیز جالبی است اما به این فکر کنید که این پول زیاد ممکن است صرف شود. جمله صحیح تر ” من امنیت مالی و فلان مقدار از دارایی را در سن پنجاه سالگی (یا هر سن دیگری) میخواهم” است.

۲- بر روی امور با اهمیت تر تمرکز کنید

بگذارید کمی واقع گرا باشیم و از عالم رویا خارج شویم تا هر آنچه که میخواهیم را به دست آوریم. برای هر چیزی باید ابتدا مقدمه چینی کرد. جهان به شما یک قول چراغ جادو نخواهد داد خداوند از شما میخواهد که تلاش کنید و در قرآن هم با تاکید ذکر شما که شما نتایج تلاشتان را قطعا خواهید دید. برای رسیدن به هدفتان برنامه ریزی کنید و موارد مورد نیاز خود را بسنجید کم کم شروع کنید لازم نیست که یک شبه به آرزویتان برسید شاید در ابدا مقداری سرعت رشد شما کند باشد ولی کم کم سرعتتان در مسیر تحقق رویاهایتان به صورت خارق العاده ای افزایش خواهد یافت.

jhyuj

۳- نقشه خود را اجرا کنید

در اینجا خواهید فهمید که چند مرده حلاجید. در این مرحله نقشه خود را اجرا کنید. عجله نداشته باشید و کم کم  پیش بروید. از شکست نترسید و پس از هر شکیت قوی تتر از بار قبل از زمین برخیزید.قوی ترین افراد هم روزی احساس ضعف خواهند کرد که این امر خیلی طبیعی است. برای مثال اگر هدف شما قبولی در رشته پزشکی و یا مهندسی شیمی است و در دبیرستان نمره شانزده آوردید ناراحت نشویدو سعی کنید تراز نمرات خود را افزایش دهید. از شانزده به شانزده و نیم و از شانزده و نیم به هفده و… .

مطمئن باشید با یک نقشه عقلانی و تلاش و پشتکار و امید به یاری خداوند هر آنچه که میخواهیم را به دست خواهیم آورد.

مقالات مرتبط:

تمرینات ذهن خوانی

بازنویسی راز (قانون جاذبه)

پایان نامه بررسی تاثیر رنگها بر روی یادگیری و آموزش کودکان مقطع اول ابتدایی

بررسی نقش خانواده در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان

پایان نامه بررسی رابطه پرخاشگری و پیشرفت تحصیلی در بین دانش آموزان مقطع ابتدایی

ترجمه مقاله «شکاف انتظارات از نرم افزار حسابداری بر مبنای ویژگی های سیستم های اطلاعات حسابداری»

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*