ads

خرداد ۳۰, ۱۳۹۷

چگونه پیام ها را در تلگرام بدون خوردن تیک دوم بخوانیم؟

telegram
چگونه پیام ها را در تلگرام بدون خوردن تیک دوم بخوانیم؟ 5.00/5 (100.00%) 1 vote

ممکن است به دلایل گوناگون برایتان موقعیتی پیش آمده باشد که بخواهید پیغام های ارسالی شخصی را در تلگرام بدون خوردن تیک دوم خوانده و از پیغام های ارسالی وی با خبر شوید، چون در حالت عادی با باز کردن پیام های ارسالی تیک دوم خورده و شخص ارسال کننده از اینکه پیام ها به دست شما رسیده و آن ها را خوانده اید مطمئن می شود.
اما با ترفند زیر می توان این قانون را دور زد!

بعد از ورود به قسمت تنظیمات تلگرام، Notification and Sounds را برگزینید.

payams-1

قسمت Popup Notification بخش بعدی است که باید در این قسمت آن را انتخاب کنید.با زدن آن ۴ گزینه به شما نمایش داده خواهد شد.

 

payam (3)

Popup حالتی است که وقتی پیامی برای شما ارسال می شود، فارغ از این مسئله که در کدام منوی گوشی یا اپلیکیشنی مشغول فعالیت هستید، پیام ارسالی در وسط صفحه بصورت یک پنجره در مقابلتان باز خواهد شد.

payam (2)

در حالت اول یعنی پیشفرض، هرگز چنین صفحه ای برای شما باز نخواهد شد و هر زمان که پیامی برایتان ارسال می شود، باید با باز کردن اپلیکیشن آن را بخوانید.
در سه حالت دیگر که به ترتیب به زمانی که صفحه نمایش گوشی روشن است (با آن کار میکنید)، صفحه نمایش گوشی خاموش است و یا در هر دو حالت اشاره می کند، Popup بعد از ارسال یک پیام بر روی گوشی ظاهر می شود و شما پیام ارسال شده را خواهید دید، اما مادامی که برروی View کلیک نکرده و وارد اپلیکیشن نشوید تیک دوم نخواهد خورد.

فایل های مرتبط:

آموزش پردازش صوت توسط نرم افزار متلب

جزوه کامل مبانی اینترنت در فایل ورد

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*