ads

خرداد ۳۰, ۱۳۹۷

انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در سال ۹۶ آغاز شد

کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در سال 96
Rate this post

انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در سال ۹۶ از روز پنجشنبه یکم تیر ماه آغاز شد. از آنجایی که قسمتی دیگر از رشته‌های کارشناسی ارشد این دانشگاه هنوز در وزارت علوم در حال بررسی است، طی روزهای شنبه و یکشنبه یعنی سوم و چهارم تیر ماه اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته منتشر خواهد شد. داوطلبانی که در کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۶ شرکت کردند اکنون می‌توانند بعد از ورود به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس اینترنتی www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.

جزییات انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در سال ۹۶

پیش از همه باید بدانید برای انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در سال ۹۶ و همچنین ثبت نام دوره‌های بدون آزمون فقط تا دهم تیر ماه فرصت وجود دارد. داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد امسال غایب نبوده و در سر جلسه حضور داشته‌اند و همچنین مطابق کارنامه صادر شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور، به منظور انتخاب رشته مجاز شده‌اند، از روز پنجشنبه یکم تیر ماه می‌توانند با استفاده از کد دسترسی مندرج در کارنامه و علاوه بر آن تهیه کردن کارت اعتباری انتخاب رشته از همین سامانه، کد رشته – محل‌های خود را وارد کنند.

کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در سال 96

هر داوطلب قادر است متناسب با کد رشته امتحانی خود در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۶ تا حداکثر تا ۱۰۰ کد رشته – محل را انتخاب نماید. آن دسته از داوطلبانی که در کنار کد رشته امتحانی اول، در کد رشته امتحانی دوم نیز ثبت نام و همچنین در آزمون آن شرکت کرده‌اند، قادرند کد رشته – محل‌های متناسب با رشته امتحانی دوم خود را تا سقف ۱۰۰ کد انتخاب و در سامانه وارد کنند.

پیش از هر چیزی باید بدانید گزینش علمی داوطلبان براساس نمره کل مندرج در کارنامه صادر شده توسط سازمان سنجش صورت می‌گیرد، به همین دلیل تقدم و یا تاخر ثبت کد رشته – محل‌ها هیچگونه تاثیری در گزینش نهایی نخواهد داشت و فقط علاقه وی را نشان می‌دهند. با این حال بهتر است پیش از هر گونه اقدام، از یک فرد زبده و کار کشته در این زمینه مشورت بگیرید.

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*