ads

اردیبهشت ۵, ۱۳۹۷

گلکسی نوت ۸ بهترین گوشی تا به امروز است

گلکسی نوت 8
Rate this post

گلکسی نوت ۸ گوشی جدید سامسونگ است که به تازگی معرفی شده است. این گوشی را باید زیباترین و قویترین محصول این شرکت بنامیم که ویژگی‌های زیادی دارد. مهترین ویژگی آن داشتن یک نمایشگر بسیار بزرگ است. این نمایشگر ۶٫۳ اینچی است که از تبلت‌های متداول تنها ۰٫۷ اینچ کوچکتر است. با این حال باید آن را در دسته‌بندی گوشی‌ها قرار دهیم چون به خاطر داشتن حاشیه‌های کم در اطراف نمایشگر، خوش دست است.

ویژگی‌های گلکسی نوت ۸

مثل گوشی گلکسی نوت ۵، گلکسی نوت ۴ و مدل‌های پیش از آن در گلکسی نوت ۸ هم یک قلم وجود دارد که کاربردهای آن فراوان است. با این قلم می‌توان به یادداشت برداری پرداخت و یا یک فایل گیف از قسمتی متحرک از نمایشگر درست کرد. کاربردهای آن بسیار بسیار زیاد است.

گلکسی نوت 8

گلکسی نوت ۸ حافظه رم ۶ گیگابایتی دارد که حتی در برخی از لپ‌ تاپ‌ها نیز دیده نمی‌شود. مزیت آن امکان باز گذاشتن هر تعداد برنامه به صورت همزمان است. پردازنده این گوشی بهترین پردازنده موبایل در حال حاضر است که Snapdragon 835 نام دارد.

اما مهمترین تغییر گلکسی نوت ۸ در مقایسه با تمامی محصولات سامسونگ معرفی شده تا پیش از آن داشتن دو دوربین در پشت خود است که اصطلاحا دوربین دوگانه نامیده می‌شود. این دوربین قابلیت‌های بسیار بیشتری برای عکاسی دارد. مثلا می‌توان با استفاده از آن بدون کاهش کیفیت زوم کرد و تصاویری را از فاصله‌های کمی دورتر ثبت کرد. قیمت این گوشی ۹۳۰ دلار است که بسیار گران قیمت محسوب می‌شود. 

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*