ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

چگونه گوشی را سریعتر شارژ کنیم؟

Wireless charging of smartphone
چگونه گوشی را سریعتر شارژ کنیم؟ 5.00/5 (100.00%) 1 vote

مدت زمانی که طول می‌کشد باتری یک گوشی خالی شود و مدت زمانی که طول می‌کشد باتری آن مجددا شارژ شود دو مقوله کاملا جدا از یکدیگر هستند. هم برای جلوگیری از دیرتر خالی شدن باتری و هم برای کمک به سریعتر شارژ شدن آن ترفندهایی وجود دارند. در این مطلب چند نکته مهم برای کمک به شارژ شدن سریعتر گوشی یا تبلت را آموزش می‌دهیم.

از گوشی استفاده نکنید!

مهمترین نکته برای سریعتر شارژ کردن دستگاه عدم استفاده از آن در زمان شارژ شدن است. اگر واقعا کار واجبی ندارید، بهتر است ابتدا صبر کنید تا دستگاه شارژ شود و سپس آن را برداشته و استفاده کنید. این کار برای افزایش عمر باتری نیز بهتر است.

اگر واقعا کار واجبی ندارید و منتظر تماس خاصی نیستید، حتی می‌توانید گوشی را خاموش کنید. با این کار سرعت شارژ شدن مجدد شدیدا افزایش پیدا می‌کند. اگر منتظر تماس فردی نبوده ولی نیاز دارید با گوشی کار کنید، آن را بر روی حالت آفلاین قرار دهید. تاثیر این کار بر روی سرعت شارژ شدن کم نیست!

smartphone-charging

یکی دیگر از مهمترین روش‌ها، استفاده از کابل‌های اورجینال است. تعداد زیادی از گوشی‌های امروزی از فناوری شارژ شدن سریع پشتیبانی می‌کنند، فناوری که به گوشی کمک می‌کند طی مدت زمان ۳۰ دقیقه تا حدود ۶۰ درصد شارژ شوند که بسیار شگفت‌آور است. اما برای استفاده از این فناوری باید در برخی مواقع کابل‌هایی را به صورت جداگانه خریداری کنید. در اینترنت جستجو کرده و در صورت نیاز به خریداری کابلی جداگانه و عدم امکان استفاده از شارژ سریع با همان کابل اصلی درون جعبه، آن را بخرید. مبلغ آن بیش از ۴۰ یا ۵۰ هزار تومان نخواهد بود.

happy wheels game

ارسال یک دیدگاه.

*