ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

بهترین مرورگرهای اینترنتی اندرویدی ؛ سریعترین مرورگر های موبایل

بهترین مرورگرهای اینترنتی اندرویدی
Rate this post

بهترین مرورگرهای اینترنتی اندرویدی

در این قسمت به بررسی برترین و سریعترین و بهترین مرورگرهای اینترنتی اندرویدی و قابلیت های آن ها می پردازیم. امروزه تلفن های هوشمند با گشترش قابلیت های خود بسیاری از کارایی های دسکتاپ را به ارث برده اند شاید وبگردی و مرور صفحات وب از دلائل معمول و شایع کاربران از استفاده از گوشی های خود باشد. راه حل یک تجربه روان و سریع و یکسان با پلتفرم دسکتاپ استفاده از مرورگر های اینترنتی می باشد. پلتفرم اندروید نیز از بسیاری از ابزار های حرفه ای وبگردی بهره برده که هرکدام دارای قابلیت های منحصر به فرد خود می باشد و با توجه به نیاز های خود با خواندن این مقاله می تواند مرورگر موبایلی مورد نیاز خود را به راحتی انتخاب نمایید. در ادامه به بررسی بهترین مرورگرهای اینترنتی اندرویدی می پردازیم با گوپاس همراه باشید.

 

مرورگر گوگل کروم بتا  Chrome Beta

همگام با حساب گوگل، سرعت بالا

مرورگر گوگل کروم بتا  Chrome Beta همانند نسخه دسکتاپ خود دارای سرعت پایدار و امکانات اصلی برای وبگردی می باشد این مرورگر می تواند با همگام سازی با حساب گوگل اطلاعات و رمز و بوکمارک ها را بین دستگاه های مختلف سینک کند و می توانید به صفحات و تاریخچه و رموز خود در دسکتاپ از طریق موبایلتان دسترسی داشته باشید.

بهترین مرورگرهای اینترنتی اندرویدی

 

مرورگر اپرا بروزر Opera Browser

ذخیره سازی صفحات به صورت آفلاین، کاهش مصرف اینترنت

مرورگر اپرا بروزر Opera Browser  از بهترین مرورگرهای اینترنتی اندرویدی دارای تاریچجه طولانی از انواع مرورگرها در سیستم عامل های محتلف می باشد این مرورگر یکی از پر قابلیت ترین مروگر های اندرویدی می باشد که به شما امکان ذخیره سازی صفحات به صورت آفلاین را می دهد و می تواند با فشرده سازی اطلاعات هزینه های مصرف اینترنت شما را کاهش دهد.

بهترین مرورگرهای اینترنتی اندرویدی

 

مرورگر فایرفاکس Firefox

پایداری در اتصال و امکان نصب افزونه

مرورگر فایرفاکس Firefox یک مرورگر پایدار می باشد که صفحات وب را به درستی و بدون مشکل همانند نسخه دستکتاپ بارگذاری می کند مولیزا امکان همگام سازی اطلاعات را بین دو دستگاه به ارمغان آورده است تا بتوانید اطلاعات مرورگر خود ا در هرجایی استفاده نمایید نقطه قوت این مرورگر نسبت به دیگر مروگرهای اندرویدی امکان نصب افزونه برای افزایش قابلیت های آن می باشد.

بهترین مرورگرهای اینترنتی اندرویدی

مرورگر دلفین Dolphin

حالت نوار تب برای تبلت، سرعت بالا

مرورگر دلفین Dolphin از ابتدای انتشار اندروید به عنوان مرورگر محبوب و پرمخاطب حضور داشته است. این مرورگر اصالت خود را در نحوه نمایش اطلاعات به صورت موبایلی و با نوار تب قدیمی حفظ کرده است که به کار تبلت ها می آید.

بهترین مرورگرهای اینترنتی اندرویدی

 

مرورگر فلینکس Flynx

نمایش صفحات وب به صورت شناور و پاپ آپ

مرورگر فلینکس Flynx یک راه حل فوق العاده برای نمایش صفحات به صورت شناور و پاپ آپ می باشد با استفاده از فلینکس می توانید صفحات و لینک های موجود در برنامه های اندرویدی را بدون خارج شدن از برنامه به صورت پنجره کوچک و شناور در کنار برنامه بازدید کنید و یا چند صفحه را با هم در یک صفحه اجرا نمایید.

بهترین مرورگرهای اینترنتی اندرویدی

 

مرورگر پوفین Puffin

کنترل صفحات با ماوس پد و کلاینت رایانه

مرورگر پوفین Puffin شاید پر قابلیت ترین مروگر این لیست باشد که امکانات منحصر به فردی را در خود جای داده است. این مرورگر از پد موس مجازی برای کنترل راحت تر صفحات و مد مخصوص بازی های آنلاین بهره می برد. عبلوه بر این پوفین قابلیت شخصی سازی تم برنامه و وبگردی ناشناس را نیز پشتیبانی می کند.

بهترین مرورگرهای اینترنتی اندرویدی

مرورگر گوستری Ghostery Browser

وبگردی ناشناس و ایمن

مرورگر گوستری Ghostery Browser این امکان را به شما می دهد تا بتوانید بدون شناسایی از طرف موتورهای جستجو و دیگر سایت ها به وبگردی ایمن بپردازید و اطلاعات خود را در یک فضای امن منتقل کنید در کنار قابلیت های امنیتی این مرورگر گوستری از دیگر قابلیت های اساسی مانند بوکمارک گذاری و اسپید دیال بهره می برد.

بهترین مرورگرهای اینترنتی اندرویدی

 

مرورگر اپوس بروزر APUS Browser

کم حجم و سبک برای گوشی های پایین رده

مرورگر اپوس بروزر APUS Browser یک مروگر سبک و کم حجم برای تجربه وبگردی سبک و روان بدون کاهش سرعت می باشد که تنها ۶۰۰ کیلوبایت حجم فایل نصبی دارد و یک راه حل فوق العاده برای گوشی های پایین رده می باشد. این مروگر به دور از قابلیت های غیر کاربردی امکانات اصلی وبگردی با موبایل را در یک مروگر سبک و سریع قرار داده است.

بهترین مرورگرهای اینترنتی اندرویدی

 

مقالات مرتبط:

کیبورد مجازی

سایت چگونه کار می کند؟

کارائی مرور وب با پردازش thin client بی سیم

قالب خبری برای جوملا ۲٫۵

 

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*