ads

خرداد ۳, ۱۳۹۷

بهترین برنامه های خبر خوان و فیدخوان برای اندروید

reportero-banner1_appscrip
Rate this post

اینترنت و گوشی های هوشمند سبک زندگی بشر را در مدت کوتاهی متحول کردند و بسیاری از بخش های زندگی بشر را تحت تاثیر خود قرار دادند. یکی از تغییرات در سبک زندگی ما این است که دیگر نیازی نیست برای مطلع شدن از آخرین خبر ها منتظر پخش برنامه های خبری تلوزییون باشیم و یا دائما شبکه های خبر را بررسی کنیم؛ میتوان به راحتی و به واسطه ی یک برنامه خبر خوان در هر جایی که هستیم از جدید ترین اخبار مطلع شویم. در این جا به معرفی بهترین برنامه های خبر خوان میپردازیم.

۱- Feedly 

این برنامه به صورت رایگان در اختیار کاربران اندروید قرار میگیرد. یکی از امکانات جالب فیدلی این است که به شما اجازه میدهد تا منبع خبری خود را خودتان انتخاب کنید. پس از انتخاب منبع خبری مورد نظر فیدلی جدیدترین اخبار را از وب سایت یا رسانه ی جمعی مورد نظر شما جمع آوری میکند. به محض اینکه شما برنامه را باز میکنید مقالات خبری منبع مورد نظر شما در این خبر خوان بالا می آیند.

Feedly-Logo-300x300

۲- Flipboard

برنامه فلیپبورد به صورت رایگان در اختیار کاربران اندروید قرار میگیرد. فلیپبورد یکی از محبوب ترین برنامه های خبر خوان اندروید در سراسر جهان است. این برنامه سبک جدیدی از برنامه های فیت خوان است که به شما اجازه انتخاب منابع مورد نظرتان را میدهد تا شما بتوانید اخبار آن منابع را به صرت یکجا و در کنار هم مطالعه نمایید. این برنامه از گرافیک و طراحی خوبی برخوردار است و قابلیت چرخش صفحه را دارد. این برنامه امکان ذخیره و خواندن داستان را هم به شما میدهد و به شما اجازه میدهد که پس از ذخیره داستان آن را در زمانی که میخواهید مطالعه نمایید.

flipboard-logo-main

۳- Inoreader

برنامه اینوریدر به صورت رایگان در اختیار کاربران اندروید قرار میگیرد. اینوریدر هم مانند فلیپبورد و فیدلی به شما اجازه انتخاب منبع یا منابع مورد نظر را میدهد و گرافیک ساده و جالبی دارد. در این برنامه قابلیت دسته بندی کردن اخبار مختلف وجود دارد، یعنی اینکه بسته به موضوع خبر آن ها را در دسته بندی های مختلف قرار میدهد تا شما بتوانید نوع خبر موردنظرتان را انتخاب کنید. یکی از قابلیت های جالب برنامه اینوریدر این است که به شما اجازه ذخیره اخبار مورد نظر را میدهد تا شما بتوانید در هر زمانی که میخواهید آن ها را مطالعه نمایید.

httpakogipc.up_.n.seesaa.netakogipcimageinoreader01

۴- Pocket

برنامه پاکت برنامه ای است که هر خبر خوانی باید آن را داشته باشد. ما در برنامه های مختلف مانند توییتر و فیس بوک و وب سایت های مختلف به دنبال اخباری هستیم که جالب به نظر میرسند. یکی از امتیازات پاکت نسبت به سایر برنامه های خبر خوان اندرویدی این است که به شما اجازه میدهد تا دسته اخبار مورد علاقه خود را انتخاب کنید. گافی است که دسته اخبار علمی یا سیاسی یا … را انتخاب کنید تا این نرمافزار به صورت خود کار در وب سایت های مختلف مقالات و خبر های متفاوتی در زمینه علایق شما پیدا کمند و در اختیار شما قرار دهد. هم چنین به شما اجازه میدهد تا اخبرا را زپذخیره کنید و در زمانی که میخواهید مطالعه نمایید.

pocket-logo-icon

۵- Podcast and radio addict

برنامه پادکست اند ردیو اددیکت به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرد. مزیت این برنامه نسبت به سایر برنامه های خبر خوان این است که علاوه بر اینکه به شما اجازه انتخاب منبع یا منابع مورد نظرتان را برای خواندن خبر ها میدهد، برنامه های رادیویی را هم در اختیار شما قرار میدهد تا شما هم بخوانید و هم بشنوید و این قابلیت به گونه ای است که برنامه های رادیویی ضبط شده و قابل دانلود هیتند و شما میتوانید در هر زمانی که میخواهید از آن ها استفاده نمایید.

۵۱iny-KaNzL

مقالات مرتبط:

اولین نرم افزار نتهای فارسی شاد برای اندروید+ریتم های لوپ عربی-کردی و مجموعه سازها

نمونه کدهای مورد نیاز برنامه نویسی اندروید

پروژه طراحی اپ نارنجی

ارسال برنامه نصب شده روی اندروید به دوستان

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*