ads

خرداد ۳۰, ۱۳۹۷

معرفی سری جدید بازی Call of Duty

معرفی سری جدید بازی Call of Duty
Rate this post

شاید بازی Call of Duty برای بسیاری از ما عنوان یک بازی پرهیجان را داشته باشد که با ترسیم صحنه های جنگی با گرافیک بسیار بالا هر کاربری را مجذوب خود می سازد و به گفته مدیر شرکت Activision سازنده بازی ندای وظیفه یا همان Call of Duty از سال ۲۰۰۳ میلادی یعتنی از ابتدای عرضه این بازی تاکنون به میزان ۱۱ میلیارد دلار درآمد عاید این شرکت نموده است.

در جدیدترین سری از بازی های Call of Duty با نام Advanced Warfare  به بازار آمده است که داستان آن روایتگر خطرات شرکت های امنیتی و نظامی خصوصی و وقوع جنگ توسط این سازمان هاست و در آن از بازیگر سرشناس هالیوود آقای کوین اسپیسی استفاده شده و نقش مدیر یک شرکت نظامی خصوصی را ایفا می کند و سرانجام در میان اتفاقاتی که در این بازی رخ میدهد این شرکت نظامی شکست می خورد.

بنا به گفته منتقدان بازی های کامپیوتری و کاربران نسخه جدید Call of Duty از پرطرفدارترین نسخه های این بازی به شمار می رود و طبق اعلام شرکت Activision این نسخه در شش سال گذشته عنوان پرفروش ترین بازی کامپیوتری را در آمریکای شمالی از آن خود کرده است.

از دیگر بازی های جذاب و پرهیجان شرکت Activision بازی سرنوشت یا Destiny است که یکی از جدیدترین محصولات این شرکت به شمار می رود و در سال ۲۰۱۴ بیشترین فروش را در بین بازی های کامپیوتری به خود اختصاص داد.

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*