ads

اردیبهشت ۳, ۱۳۹۷

آموزش کاربرد های دکمه های تابع فانکشن F1 تا F12

دکمه های تابع
آموزش کاربرد های دکمه های تابع فانکشن F1 تا F12 5.00/5 (100.00%) 1 vote

بررسی و معرفی کاربردهای دکمه های تابع فانکشن کیبورد از دکمه F1 تا دکمه F12 با توضیح کامل قابلیت ها به صورت تصویری

کیبورد های Qwerty امروزه به صورت غالب در سرتاسر جهان استفاده می شود. با پیشرفته شدن روز به روز سیستم عامل های دسکتاپ، قابلیت های جدیدی به این سیستم عامل اضافه شد که نیاز به دکمه های کاربردی بیشتری برای کنترل قابلیت های سیستم عامل ها بود که راهکار آن افزودن دکمه های میانبر و هدایت کننده می باشد. یکی از بخش هایی مرسومی که در کیبورد های امروزی قرار دارد نوار دکمه های توابع فانکشن می باشد که ۱۲ عدد بوده و با حرف F شروع می شوند و از عدد ۱ تا ۱۲ به صورت افقی در بالای صفحه کلید جای می گیرند.

دکمه های تابع F1 تا F12 میانبرهای حرفه ای هستند که از آن ها می توان برای کنترل و دسترسی به قابلیت های اضافی برنامه ها استفاده کرد. با استفاده از دکمه های فانکش توابع F می توانید به راحتی به قابلیت های که نیاز است با موس با آن ها کار کنید دسترسی پیدا کرده و کنترل کنید. با این کار تعویض های خود ر با موس کاهش و علاوه بر رفع سردرگمی، سرعت عمل خود را افزایش می دهید.

هر کدام از این دکمه های تابع میانبر با توجه به پنجره و برنامه در حال اجرا می توانند قابلیت منحصر به فرد خود را داشته باشند. اما چند کاربرد اصلی وجود دارد که در بین اکثریت برنامه ها مشترک می باشد. در ادامه به بررسی کاربرد های دکمه های توابع فانکشن و نحوه استفاده از آن ها می پردازیم با گوپاس همراه باشید.

کاربردهای دکمه های تابع F1 تا F12 در ویندوز

دکمه های فانکشن

 

مقالات و مطالب مرتبط:

گزارش کارآموزی پست بانک و دفتر خدمات ارتباطی

ورژن جدید وکاملا فارسی شده قالب جریده 

دانلود گزارش کارآموزی WINDOWS XP و تنظیمات رجیستری آن

happy wheels game

برچسب مقاله

پست مرتبط

ارسال یک دیدگاه.

*